TYÖLLISYYS

Sanna Iskanius
No image.
Nimike
Koulutusjohtaja
Sähköposti
sanna.iskanius@uef.fi
GSM-numero
0503823801
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2 krs

Heli Kaarniemi
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- kotouttamiskoulutukset ja -hankkeet, opetusalan täydennyskoulutus, kielikoulutukset
Sähköposti
heli.kaarniemi@uef.fi
GSM-numero
0503228644
Suora numero
0294457080
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2 krs

Tuula Korhonen
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- kielikoulutukset
Sähköposti
tuula.korhonen@uef.fi
GSM-numero
0503846956
Suora numero
0294457062
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2 krs

Lasse Reijonen
No image.
Nimike
Koulutussihteeri
Nimikeen lisätietoja
- kotoutumiskoulutukset, OKM- ja OPH-hankkeet
Sähköposti
lasse.reijonen@uef.fi
GSM-numero
0505650305
Suora numero
0294457083
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2 krs

Sanna Soppela
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- palvelumuotoilu, selkokieli, työelämä
Sähköposti
sanna.soppela@uef.fi
GSM-numero
0505903766
Suora numero
0294457071
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2 krs

Irina Tere
No image.
Nimike
Kouluttaja
Nimikeen lisätietoja
- kotoutumiskoulutukset
Sähköposti
irina.tere@uef.fi
GSM-numero
0504095548
Suora numero
0294457085
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2 krs

Marika Tuupainen
No image.
Nimike
Suunnittelija
Sähköposti
marika.tuupainen@uef.fi
GSM-numero
0503414170
Suora numero
0294457089
Huoneen tiedot
Kuopio Bioteknia 2krs